Rüyada Elma Görmek | Rüyada Yeşil Elma Görmek | Rüya Tabirleri

Rüyada Elma Görmek | Rüyada Yeşil Elma Görmek

Anasayfa > Genel > Rüyada Elma Görmek | Rüyada Yeşil Elma Görmek
13 Ocak 2021
836 okunma
Rüyada Elma Görmek | Rüyada Yeşil Elma Görmek

Rüyada elma görmek helal kazanç ve rızk olarak delalettir. Rüyada kırmızı elma görmek karlı işlere ve bu işlerin sonucunda helal kazanç elde etmektir. Elma aynı zamanda evlilik demektir. Elma görmek her şekilde hayırlıdır. Bu rüyayı gören kişinin durumuna ve elmayı nasıl gördüğüne göre rüya farklıdır. Ancak bu rüya nasıl görülürse görülsün hayırlıdır. Rüyada elma gören bir kimsenin işlerinin rast gider ya da kısa süre içerisinde büyük başarılar elde eder. Herkes tarafından takdir edilen bir kişi olacağına delalettir. Aynı zamanda bu rüya sahibinin yakın zamanda para sahibi olur. Elma aynı zamanda bolluk, bereket ve barışın sembolü olarak bilinir. Hayra delalettir.

Rüyada Yeşil Elma Görmek

Rüyada Yeşil Elma Görmek

 

Rüyada elma farklı konulara delalettir. Hayırlı bir evlat demektir. Rüyada yeşil elma görmek aslında kişinin en çok arzu ettiği şeydir. Ve Rüya kişinin durumuna göre farklı şekillerde yorumlanır.

 • Rüya sahibi olan kişi ticaret ile uğraşıyorsa rüya sahibinin gördüğü elma onun ticaretten elde edeceği kazançtır.
 • Aynı zamanda Eğer rüya sahibi bir öğrenci ise rüyasında gördüğü elma onun elde edeceği okul başarılarıdır.
 • Sonuç olarak Rüya sahibi bir iş yerinde çalışıyorsa bu kişinin gördüğü elma onun  kariyerindeki yükselişi temsil eder.
 • İkinci olarak Rüyada görülen elmanın tadı da rüyanın yorumlanması için oldukça önemlidir.
 • Üçüncü olarak Rüyada görülen elmanın tadı tatlı ise helal eğer rüyada görülen elmanın tadı ekşi ise bu rüya haram rızık olarak yorumlanır.

Rüyada elma görmek en çok arzulanan şeye işaret eder. Rüyada yeşil elma görmek de hayırlı olarak yorumlanan rüyalar arasındadır. Bu rüyayı gören kişi uzun süredir istediği ve arzuladığı şeye kavuşur. Rüya tabiri yapan kişiler tarafından yeşil elma hayırlı bir rüya olarak yorumlanmıştır. Sonuç olarak Câferi Sâdık (r.a) göre hayırlıdır.

Görülen yeşil elmalar sayılı miktarda ise bu sayılı paraya delalettir.  Benzer şekilde elma görmek hayırlı bir rüyadır. Ve rüyada kendisine elma hediye edildiğini gören bir kişi için de bu rüya kişinin arzuladığı şeye ulaşmasına delalettir. Rüyada yeşil elma görmek kişinin bir büyüğünden göreceği iyiliğe delalettir. Sonuç olarak rüyada elma görmek birçok rüya yorumcusu tarafından hayırlıdır.

Rüyada Kırmızı Elma Görmek

Rüyada Kırmızı Elma Görmek

Rüyada kırmızı elma görmek aşk olarak da yorumlanır.

 • Bu rüya sahibi evli değilse yakın zamanda hayırlı biri ile karşılaşacağına delalet eder.
 • Aynı zamanda rüya sahibi eğer evliyse kırmızı elma kişinin bir evlat sahibi olacağı şeklinde de yorumlanır.
 • Ve kırmızı elmalar sayılı ise rüya sahibinin eline sayılı miktarda para geçeceğine delalettir.
 • Benzer şekilde rüya sahibi kırmızı elmayı bir ağaç dalından kopartıp yerse kişinin kız evladı olacağına delalettir.
 • Sonuç olarak kırmızı elma bolluk ve berekettir.
 • Aynı zamanda bu rüyayı gören kişiye uzun süredir beklediği güzel bir haber ulaşacağı ve bu haber ile hayatının bambaşka güzel bir şekilde değişeceğine delalettir. Ve rüyada görülen kırmızı elam rüya sahibinin hayırlı işlerden elde edeceği hayırlı kazançlar olarak yorumlanır.

Hayırlı bir rüyadır. Ancak görülen rüyanın tam olarak yorumlanabilmesi için rüyanın nasıl görüldüğü de oldukça önemlidir. Rüyada kırmızı elma görmek şehvet ve aşka delalettir.


Bu rüya yorumlarının oluşması için rüyayı gören kişinin cinsiyeti ve medeni durumu ile birlikte rüyanın tam olarak nasıl görüldüğü hakkında da bilgi sahibi olunması gerekir.

Rüyada Çürük Elma Görmek

Rüyada Çürük Elma Görmek

Rüyada çürük elma görmek rüya yorumu yapan kişiler tarafından yakın zamanda gelecek olan sorunlara delalettir.

Çürük elma sadakatsizlik olarak da yorumlanır. Ve çürük elma bazı rüya tabiri yapan kişiler tarafından da şüphe olarak yorumlanmıştır. Rüya sahibinin içerisinde bir şüphe olduğuna delalet eden bu rüya pekte hayırlı bir rüya değildir.

Rüyada çürük elma görmek huzursuzluk ve kavgaya delalettir. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda küçük sorunlar ile yakınındaki insanlar ile huzursuzluk yaşar ve ters düşer. Rüyada çürük olarak görülen elmanın rüya yorumu yaban tabirciler  tarafından yorumlanması bu şekildedir.

Çürük elma kavga ve küsmeye delalet eden bir rüyadır. Rüya sahibi kısa süre içerisinde yakınları ile yeniden bir araya gelir. Yalnızca kendisine sadakatsizlik eden, yaptığı iyilikleri görmezden gelen, kendisini kandırmaya çalışan kişileri hayatından çıkartır. Görülen çürük elma için rüya yorumcularının yaptığı yorum da bu şekildedir.

Rüyada Elmadan Kurt Çıkması

Rüyada Elmadan Kurt Çıkması

Rüyada elmadan kurt çıkması hayırlı rüyalardandır. Ve bu rüya kişinin dünya ve ahiret yaşamının istediği şekilde olacağına işaret eder. Rüyada elmadan kurt çıktığını gören kişinin hayatında yaşadığı sorunlar bir bir çözer.

Bu rüyayı gören kişinin aile hayatı düzelecek. Ayrıca kişi sıkıntı ve dertlerini unutacak hayırlı haberler alır. Aynı zamanda rüya sahibinin hayatında yaşadığı problemler yakasını bırakır ve rahat bir nefes alır. Elmadan kurt çıktığını görmek hayırlıdır.

Bu rüyayı gören kişi kısa süre içerisinde arzuladığı şeylere kavuşur ve mutlu bir hayat sürer. Bu rüya rüyayı gören kişinin eline geçecek olan para işaret eder. Sonuç olarak rüya sahibinin içini kemiren sıkıntılardan kurtulacağına, işlerine yöneleceğine ve hayırlı işlerden elde edeceği hayırlı kazançlara delalettir. Rüyada elmadan kurt çıkması birçok rüya yorumcusu tarafından hayırlı olarak yorumlanan bir rüyadır. İbn-i Sirin (r.a) farklı yorum yapar.

Rüyada Elma Yemek

Rüyada Elma Yemek

 Elma yemek yenilen elmanın tadına göre farklı. Rüyada elma yediğini gören bir kişinin rüyası iyiye delalettir. Benzer şekilde bu rüya kısmete delalettir. Sonuç olarak rüyada elma yediğini gören rüya sahibinin helal kazanç elde edeceği ve boğazından haram geçmeyeceğine delalettir.

Bu rüyayı gören kişilerin yakın zamanda kısmetlerini bulacaklarına ve zenginliğe ulaşacaklarına işaret eder. Bu nedenle bolluk ve bereket  olarak yorumlanan bu rüya oldukça hayırlıdır. İkinci olarak yenilen elma ekşi ise durum değişir ya da bu rüya sahibinin harama el uzatacağına delalettir. Rüyada elma yemek hayırlıdır.

Rüyada Elma Ağacı Görmek

Rüyada Elma Ağacı Görmek

Elma  iyi toplum ile iyi geçinmeye işaret eden bir rüyadır. Ve bir kimse rüyasında elma ağacından elma yediğini görüyorsa bu rüya yenilen elmanın rengine delalettir. Eğer rüyada kırmızı renkli bir elmayı ağaçtan koparttığınızı ya da yediğinizi görüyorsanız bu rüya bir kız çocuğuna delalettir.

Rüyada elma ağacı kişinin çalışkan olmasına işaret eder. Sonuç olarak rüyada görülen elma ağacı hayra delalettir. Sonuç olarak rüya yorumcuları tarafından rüyada görülen elma ağacına delalettir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişi çalışkandır ve bu çalışkanlığı sayesinde başarılı olacaktır. Peki rüyada patates görmek ne anlama gelir?