Rüyada Kaka Yapmak | Rüyada Kişinin Kendi Kakasını Ellemesi Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri

Rüyada Kaka Yapmak | Rüyada Kişinin Kendi Kakasını Ellemesi Ne Anlama Gelir

Anasayfa > Genel > Rüyada Kaka Yapmak | Rüyada Kişinin Kendi Kakasını Ellemesi Ne Anlama Gelir
29 Ocak 2021
1.509 okunma
Rüyada Kaka Yapmak | Rüyada Kişinin Kendi Kakasını Ellemesi Ne Anlama Gelir

Rüyada kaka yapmak; hayra yorulmayan rüyayı gören kişinin hayatında başına tüm felaketlerin  karşısına çıkacağına işaret edilir. Rüyada kaka yaptığını görmek rüya sahibin; kibir dolu, riyakar bir insan olduğuna ve hayırlı yollardan uzak kaldığına, hak yolundan koptuğuna, helal yollardan para kazanan, günahkar bir kişi olduğuna işaret edilir. Rüyada kaka yaptığını görmek rüya sahibinin üzüntü, hüsran ve sıkıntı içinde bir ömür geçireceğine delalet edilir.

Bazı rüya yorumcuları rüyada kaka yaptığını görmek güzel haber iş hayatında olumlu gelişmeler olacağına delalet edilir. Fakat bazı rüya yorumcuları ya da alimler tarafından bu rüya; hayırsız, haram yollardan kazanılan para ile alınan yiyecek, içeceğe delalet edilir. Rüya sahibi rüyada kaka yaptığını görmek bir yana rüyada yapılan kakanın eline, yüzüne ya da elbisesine sürer ise; bu o rüya sahibinin sonu gelmeyen işlere kalkışacağına ve bu işlerin sonu gelmeyeceğine ve hayra geçmeyecek işlere kalkışacağına yorulur. Rüyada kaka yaptığını görmek bir çok alim ve rüya yorumcuları tarafından maalesef ki olumlu yorumlanmaz. Lakin rüyada kaka yaptığını görmek rüya sahibi için sağlık açısından olumlu haber alacağına  yorumlanmaktadır. İmamı Cafer-i (r.a) demiştir ki; rüyada ishal olmak dört şekilde yorumlanmıştır.

  • Haram mal
  • Ailevi giderler için para harcamak
  • Üzüntüden kurtulmak
  • Genişlik, rahatlık

Rüyada Kişinin Kendi Kakasını Ellemesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada kişinin kendi kakasını ellemesi; o kişinin toplum içine ya da yüksek statü sahibi kişilerin arasına dahil edilemeyeceğine işaret edilir. Rüyada kaka yaptığını görmek ne anlama gelir? Rüyada kişinin kendi kakasını ellemesi; çevresi tarafından pek sevilmeyen kişilerdir.

Bunun sebebi ise; rüya sahibinin kibirli, insanlara yüksekten bakan, ukala, tüm insanları küçük gören kendisini dünyanın merkezine koyan ve karşısındaki insanları gözü kapalı güvenilen bir karakter olduğuna işaret edilir. Rüyada kaka yaptığını görmek ne anlama gelir? Rüyada kaka yaptığını görmek olumlu olmayan, kötü haberlerin kapıda olduğuna işaret edilir. Bir çok alim tarafından rüyada kaka yaptığını görmek maalesef ki hayra yorulmaz.

Rüyada Tuvalete Kaka Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada tuvalete kaka yapmak sıkıntının geride kaldığına, rüya sahibini hayatta yapılması gereken ne varsa yaptığına, her şeyin düzene oturmasına ve ömrünün geri kalanını refah, huzur dolu geçireceğine işaret eder. Rüyada kaka yaptığını görmek rüyada tuvalete kaka yapmak arasında fark olduğuna bir diğerinin daha olumlu anlamlar taşıdığına işaret edilir. Rüyada kaka yaptığını görmek ne demek? Rüyada tuvalete kaka yapmak; rüya sahibinin sıkıntılı günleri geride bıraktığına, hayırlı kazanç elde edip artık kendi yağında kavrulacağına işaret edilir. Rüyada kaka yapmak; rüya sahibinin ettiği tüm duaların hayırlı bir şekilde kabul edilişine ve aynı zamanda hane içine giren huzura, bolluğa berekete delalet edilir. Rüyada kaka yaptığını görmek ne demek? Rüyada tuvalete kaka yapmak; rüya sahibinin geçirdiği zor günlerin geride kaldığına ve sağlık açısından, psikolojik açıdan destek gördüğü tüm konularda iyi olacağına işaret edilir.

Rüyada Yapılan Kakayı Temizlemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yapılan kakayı temizlemek kendi içinde bir çok çeşide ayrılır. Rüyada kaka yaptığını görmek ne demek? Rüyada yatağa yapılan kakayı temizlemek; rüya sahibimin hayatta tek kalacağına ve yakın çevresinden birisinin rüya sahibine psikolojik olarak zarar vereceğine işaret edilir.


Rüyada kaka yaptığını görmek ne demek? Rüyada yapılan kakayı temizlemek; rüya sahibine verilecek olan borç parayı ya da daha önceden verilmiş olması ve rüya sahibinin bu parayı helal yollardan canla başla çalışarak kazanacağına delalet edilir. Rüyada kaka yaptığını görmek ne anlama gelir? Rüyada halı üzerine yapılan kakayı temizlemek; yeni, huzur dolu bir hane kurulacağına ya da olan bir haneye bereket dolacağına işaret edilir. Rüyada kaka yaptığını görmek ne demek? Rüyada halı üzerinden kaka temizlemek; rüya sahibinin adım atacağı hayırlı bir işlere ya da iş hayatında yüksek mertebelere delalet edilir.  Bir kimse rüyasında halıdan kaka temizler ise; o kişiye hayırlı haber geleceğine işaret edilir, be bu rüya hayırlı güzel yorumlanır.

Rüyada Kedinin Kaka Yapması Ne Anlama Gelir? 

Rüyada kedinin kaka yapması; rüya sahibinin yaşayacağı zor günlere, kötü günlerin kapıda olduğuna işaret edilir. Rüyada kaka yaptığını görmek ne demek? Bu rüyayı gören kişiler; hayatında ardı ardına gelen sorunlar karşısında güçsüz kalacağına,  çevresi tarafından göreceği büyük baskılardan dolayı psikolojik baskılar göreceğine ve bu baskılar sonucu psikolojik sağlık sorunları yaşayacağına ve bu sebep ile ileriye doğru atacağı iş adımlarında korkak davranacağına artık çekingen biri olacağına işaret edilir.

Rüyada kaka yapmak ne anlama gelir? Rüyada bir kedinin kaka yaptığını görmek ; rüya sahibinin iş hayatında yakın çevresine dahil ettiği bir kişi tarafından darbe alacağına işaret edilir. Rüya sahibinin büyük işlere gireceğine ve bu işleri en iyi şekilde yapmak isterken yakın çevresindeki bir kişi tarafından devamlı göz önünde tutulacağına ve en ufak hatasında hayatı alt üst olacaktır. Rüyada kaka yapmak ne demek? Rüyada bir kedinin kaka yaptığını görürseniz çevrenize daha dikkatli yaklaşmanızda fayda bulunur.

Rüyada Bebek Kakası Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bebek kakası görmek hayırlı rüya yorumlarına dahil edilir. Bu rüyayı gören kişinin hayatında yaşanmış tüm kötülüklerin son bulduğuna ve artık huzura, refaha kavuştuğuna işaret edilir. Rüyada kaka yapmak ne anlama gelir? Rüyada bebek kakası görmek; rüya sahibinin daha önce  yaşamış olduğu tüm sağlık sorunlarının son bulacağına ve huzurlu günlerin kapıda olduğuna delalet edilir.

Rüyada Bir Bebeğin Altına Yapması Ne Anlama Gelir?

Rüyada bir bebeğin altına yaptığını görmek; tüm sıkıntıların artık son bulacağına rüya sahibinin hayırlı kazançlar elde edeceğine, mutluluk ile atılacak büyük adımlarda temiz haberler ile çıkacağına, hayırlı, temiz kalpli insanlar ile tanışacağına ve hayırlı bir insan ile hayatını birleştireceğine delalet edilir.

Rüyada kaka yapmak ne anlama gelir? Rüyada bir bebeğin altına kaka yaptığımı görmek; rüya sahibinin eğitim hayatında hayallerine kavuşacağına, hayırlı bir eş ile dünya evine gireceğine, hayırlı, kısmetli evlatlara sahip olacağına, iş hayatında yüksek mertebelere ulaşacağına be hane içinde huzurun, bolluğun, bereketin, sevgimin eksilmeyeceği yılları olacağına delalet edilir. Rüyada kaka yapmak ne anlama gelir? Bir kimse rüyasında bir bebeğin altına yaptığını görür ise; rüya kişinin sağlıklı, ahlaklı, çevresi tarafından sevilen biri olduğuna işaret edilir. Rüyada kaka yapmak ne demek? Rüyada bir bebeğin altına yapması bir çok alim ve rüya yorumcuları tarafından olumlu, güzel yorumlanır.

Rüyada Kuş Kakası Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kuş kakası görmek; rüya sahibin o gün içinde başına gelecek tüm şansların açık olduğuna delalet edilir. Rüyada kaka yapmak ne anlama gelir? Rüyada kış pisliği görmek; riya sahibinin sevindirici haber alacağına işaret edilir. Rüyada kaka yapmak ne demek? Eğer kim rüyasında rüya sahibinin üzerine kuş pislediğini görür ise; o kişinin hayatındaki tüm şans kapılarının açıldığına, alacağı hayırlı haberlere, göreceği güzel günlere delalet edilir.

Rüyada At Kakası Görmek Ne Anlama Gelir? 

Rüyada at kakası görmek; rüya sahibinin çıkacağı yola işaret edilir. Rüya sahibinin çıkacağı bu yolun kısa olacağına, yolun hemen biteceğine işaret edilir. Rüyada kaka yapmak ne anlama gelir? Rüyada at kakası görmek rüya sahibinin çıkacağı bir yola işaret edilir. Peki rüyada birini öldürmek ne anlama gelir?

İlginizi Çekebilir;

Rüyada Bok Görmek | Rüyada Kaka Yapmak

Rüyada Doğum Yapmak | Rüyada Çocuk Doğurmak

Rüyada Askere Gitmek | Rüyada İkinci Kez Askerlik Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kavga Görmek | Rüyada Kavga İzlemek Ne Anlama Gelir

Rüyada Otobüse Binmek | Rüyada Otobüs Yolculuğu Yapmak Ne Anlama Gelir