Rüyada Kar Yağdığını Görmek | Rüyada Kar Yağmasını İzlemek | Rüya Tabirleri

Rüyada Kar Yağdığını Görmek | Rüyada Kar Yağmasını İzlemek

Anasayfa > Genel > Rüyada Kar Yağdığını Görmek | Rüyada Kar Yağmasını İzlemek
23 Ocak 2021
564 okunma
Rüyada Kar Yağdığını Görmek | Rüyada Kar Yağmasını İzlemek

Rüyada kar yağdığını görmek gelecek olan güzel, iyi haberlerin işaretidir. Rüyada görülen kar hayırlı kısmet, güzel huylu temiz kalpli bir kişi ile mutlu yuvaya, hayırlı bir evladın dünyaya gelmesine işarettir. Rüyada kar yağdığını görmek bir çok üzüntülü ve sıkıntılı dönemin atlatılacağına, güzel ve huzur dolu günlerin geleceğine delalet edilir. Rüyada beyaz kar görmek, temizliğin, saflığın ve gelecek iyi haberlerin aynı zamanda yapılacak güzel işlerin işaretidir. Rüyada kar yağdığını gören kişi için yüksek statü sağlayacak mevkilere ulaşacağına ve yapılacak işlerde büyük kâr elde edileceğine yorumlanmaktadır. Rüya sahibi rüyada kar yağdığını görür ise bu onun çevresi yada kendisinin büyük bir sağlık sorunundan kurtulacağına ve bir çok sıkıntılı, üzüntülü günleri geride bırakacağına delalet edilmektedir.

Bir yorumumuzda Câferi Sadık (r.a) diyor ki; bol rızk, hayat, bol servet, ucuzluk ve asker. Yaz mevsiminde kar yağdığını görmek; hastalıktır. İmam nablusi (r.a) tabirine göre rüyada kar yağdığını görmek eğer mevsimi değilse ani bir felaketle her şeyin alt üst olacağına delalet eder. Fakat mevsiminde görülen kar yağışı bolluk berekete, sevindirici habere ve güzel ortaklıklara işaret eder.

Rüyada Kar Yağmasını İzlemek

Rüyada kar yağmasını izlemek mevsiminde yağan ve rüya sahibini ıslatmayan kar yağdığını izliyorsa bu rüya sahibinin hayırlı ve bol kazançlı işlere gireceğine işarettir.

Rüyada kardan adam görmek

Rüyada  kardan adam görmek olmak istenilen fakat zamanı henüz gelmemiş iş fırsatlarının habercisidir. Rüyada kardan adam görmek iş ve özel hayatınızda bir dönüm noktasında olduğunuz ve iyi bir mevkilere gelmenizi işaret etmektedir. Rüyada kardan adam gören kişi hayatında güzel olgular oluşturacak olan sonuçlara çok yakındır..

Rüyada kar üzerinde kaymak

Rüyada kar üzerinde kaymak rüya sahibinin yüksek mertebelere ulaşacağına delalet eder. Kar üzerinde hızla kayak yaptığını gören rüya sahibi iş alanında bir anda bol kazançlı işlere adım atacak ve mal sahibi olma yolunda ilerleyecektir. Ayrıca bir diğer yorumculara göre rüyada kar üzerinde kayak yapmak yaşanmış tüm kötü günlerin geride kaldığına ve tüm korkuların bittiğin, kötü günlerin geride kaldığına işarettir.

Rüyada kar yemek

Rüyada kar yemek güçlü bir uyanışın sembolüdür. Rüyasında kar yendiğini gören kişi tüm zorluklara tek başına göğüs gerdiğini ve bu zorlu mücadelen sağ çıkabildiğini işaret eder. Kimi yorumcular ise rüyada kar yemenin bolluk ve bereketine dair olacağını yorumlar.

Rüyada bir yığın kar görmek

Rüyada bir yığın kar görmek rüyayı gören kişinin şu aralar yaşadığı bütün ağır sıkıntılarının sona ereceğinin ve mutlu günlerinin çok yakında olduğunu işaret eder.

Bazı rüya yorumcuları tarafından kar yığını görmek bereket ve zenginliğin de sembolü olarak yorumlanır.beklenmeyen bir kazanç, beklenmeyen bir refah ile rüya sahibi kısa bir süre içerisinde büyük mutluluk yaşar.

Rüyada üzerinize kar yağmasını görmek 

Rüyada üzerinize kar yağmasını görmek genel olarak rüya sahibinin kötü bir döneme gireceğinin işaretidir. Rüyada kar yağdığını görmek oldukça güzel bir anlam içerirken; üzerinize kar yağması sıkıntıya, mal kaybına ve maddi anlamda güçsüzleşmeye işarettir. Bir kimse rüyasında üzerine kar yağdığını görürse; ona ya da hanesinden birisine bir sıkıntı, hastalık ya da iflas gelecektir. Fakat rüyanızda üzerinize yağan kardan dolayı ıslanmamış sizin içinizde ve vicdanınızda rahatsızlığa neden olan ertelenmiş bir yüzleşme gerçekleştireceğiniz anlamına gelir. Bu yüzleşme ile sonucu ne olursa olsun büyük bir rahatlama yaşarsınız.


Rüyanızda kar tanesini elinize almak

Rüyada kar tanesini elinize almak rüya sahibinin çok yakında büyük radikal kararlar alıp yepyeni bir hayata başlayacağına bu hayatla beraber tam anlamıyla yeniden doğuş yaşayacağına işarettir. Rüyada kar yağdığını görmek nasıl ki güzel haberlere işaret kar tanesi de bir o kadar güzel haber demektir. Rüya sahibi rüyasında kar tanesi görünce bulunduğu hayatın içerisinden çıkıp bambaşka bir dünyaya adım atacağına; gerek maddi gerek manevi anlamda ciddi bir rahatlama yaşayacağına delalet eder. Her kar tanesi kendine özgü bir şekle sahiptir, bu sebepten dolayı da fazlasıyla özeldir. Rüyayı gören kişi de kar tanesinin eşsiz bu güzelliği gibi yeni ve kusursuz bir hayata başlayacaktır.

Rüyada sulu kar görmek

Rüyada sulu kar görmek rüya sahibin düştüğü tüm olumsuzlukların iyi habercisi olduğuna, gelecek güzel haberlerin müjdesini vermeye işaret edilen rüya tabiridir. Bolluğun bereketin simgesi olan rüyada kar görmekhayırlı bir evlat haberinede işaret edilir. Rüya sahibinin beklemediği bir yerden kazanç elde etmesine veya bir aile büyüğünden yüklü bir mirasın kalacağına delalet edilir.

Rüyada kar temizlemek

Rüyada kar temizlemek iki farklı konu üzerinden yorumlanmaktadır. Birinci tabir rüya sahibinin tüm sıkıntılarının biteceğine, zor günlerin geride kaldığına ve bolluk bereket içinde bir yaşam süreceğine işarettir. Kazanılacak hayırlı paraya delalet eder. Bir diğer tabir ise yanlış kararların alınışına, çevresinden gelecek kötülüğe ve şans kapısının kapatacağını işaret edilmektedir İmamı Gazali (r.a) yorumunda; ise rüyada kar temizlemek iki şekilde yorumlanır ilki rüyada kar temizleyenin bir hastalıktan kurtulacağı ikincisi ise bir borçtan kurtulacağı şeklindedir.

Rüyada kar topu fırlattığını görmek ciddi anlamda mal kaybına işarettir. Rüya sahibi rüyasında sevdiği bir kişiye kar topu fırlatırsa bu rüya kişinin sevdiği kişiden darbe alacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada yaz mevsiminde kar görmek bir çok alim tarafından olumsuz yorumlanmaktadır. Mevsiminden önce görülen rüya gelecek olan hastalığa, aile içi geçimsizliğe, mevki kademesinden düşeceğine delalet  edilmektedir. Fakat mevsiminde rüyada kar görmek rüya sahibi için hayırlı haberler ve hayırlı kısmet anlamlarına gelmektedir.

Rüyada mavi renkli kar görmek  rüya sahibimin çevresi tarafından takdir edileceği bir konuya el atmasına ve bu konuda başarılı olmasına delalet edilmektedir. Rüyayı gören kişi statü olarak yüksek ve geniş bir çevre sahibi olacağına işaret edilmektedir.

Rüyada karın üzerinden kayıp düşmek rüya sahibini hayatındaki kötü haberlerin işaretidir. Rüyada karın üzerinden kayıp düşmek yakın bir arkadaş veya aile içinde bir kişiden darbe almak anlamına yorumlanır. Rüya sahibinin bu rüyayı gördükten sonra çevresindeki insanlara daha dikkat etmesi ve gözünü dört açması gerekir.

Rüyada biri tarafından karın üzerine atılmak aile içinden bir ve ya birden fazla Kişiler tarafından darbeye uğrayacağına bu en yakını tarafından geleceğine işarettir. Rüyayı gören kişi aile ve iş hayatında son derece dikkatli olmalı ve atacağı adımları da düşünmelidir.

Rüyada kar tanesinin avuç içerisinde eridiğini görmek elindeki mal varlığının ve birikiminin kaybı anlamı gelir. Rüyayı gören kişi bu dönemde yapacağı yatırımlara ya da alacağı bir eşyaya dikkat etmeli ve hatta mümkünde bu durumları ertelemelidir. Eriyen kar tanesini yediğini gören kimse birisine ait bir parayı ya da bir eşyayı kaybeder. Bu sebepten dolayı da size verilen borç bir para varsa onu da kullanmamak da fayda vardır.

Rüyada kar görmek halk arasında olumlu ya da olumsuz bir çok şekilde yorumlanır. Bazı alimler tarafından mevsiminde rüyada kar görmek iyi haberlere, fakat mevsimin dışında görülen kar kötü haberlerin işaretidir.  Peki rüyada askere gitmek ne anlama gelir?