Rüyada Sevdiğini Görmek | Rüyada Sevdiğini Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri

Rüyada Sevdiğini Görmek | Rüyada Sevdiğini Görmek Ne Anlama Gelir

Anasayfa > Genel > Rüyada Sevdiğini Görmek | Rüyada Sevdiğini Görmek Ne Anlama Gelir
11 Ocak 2021
1.076 okunma
Rüyada Sevdiğini Görmek | Rüyada Sevdiğini Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada sevdiğini görmek rüya sahibi uzun süredir birlikte olduğu ve güzel zamanlar geçirdiği, kalbini verdiği kişiyle mutlu olacak. Başka bir deyişle rüyayı gören kişi rüyasında gördüğü sevdiği ile birlikte yuva kuracak.

Rüyada sevdiğin kişi görmek hayırlı ve güzel haberdir. Sonuç olarak  bu rüyayı gören kişi yakın zamanda yuva kurar. Ve kurduğu yuvada mutlu olur.

Bu rüyayı gören kişi sevdiği insana kavuşur ve bu kişinin sevgilisi ile arasında olan mesafe ve engeller yok olur. Bu rüya oldukça hayırlı bir rüyadır.

 • Bu rüyayı gören kişi çektiği sıkıntıları yok eder. Ve kısa süre içerisinde mutluluk yaşar.
 • Aynı zamanda rüya sahibi Hayırlı iş ve yüksek mertebeye kavuşur.
 • Rüya sahibi yakın zamanda başarıları ile adını duyuracak ve çevresinde sayılıp sevilen bir kişi olacak.
 • Üçüncü bir olasılık Rüyayı gören kişi eğer sevdiği kişinin ağladığını görürse bu uzun süre çekilen hasretlikten sonra kavuşmaya ve mutluluğa delalet eder.
 • Rüyada sevdiğini görmek rüya sahibi yakın zaman içerisinde hayatında yaşadığı sıkıntılı ve zor günleri geride bırakır ve bu şekilde mutluluğu yakalar.
 • Başka bir olasılık ise rüyada sevdiğini görmek rüya sahibinin durumuna ve rüyayı nasıl gördüğüne bağlı olarak değişir.
 • Rüya alimleri İbn-i Sirin (r.a) rüyaları farklı şekillerde yorumlayabilir. Rüyanın nasıl görüldüğü bu rüyanın yorumlanabilmesi açısından son derece önemlidir.
 • Rüyada sevdiğini gören ondan bir haber alır.
 • Dolayısıyla rüyayı gören kişi aldığı bu haber ile mutlu olur.
 • En önemlisi bu rüyayı gören kişi sevdiğine yakın zaman içerisinde kavuşur ve sevdiği ile hasret giderir.

Rüyada sevdiğini görmek hayırlı bir rüyadır. Mesela bu rüyayı gören kişi mutlu ve huzurlu bir yuva kurar.  Rüyada sevdiğin kişiyi bir başkası ile görmek ise etrafta sizi kıskanan biridir. Rüyayı gören kişi sevdiğini kendi yakınına çekmeye çalışan birini görür. Ve bu kişiye dikkat edin.

Rüyada sevdiğini görmek hayırlıdır. Bu rüya sahibi yakın zaman içerisinde iyi işler yapar ve iyi haberler alır.

Rüyada Sevdiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sevdiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevdiğini görmek ondan hayırlı bir haber almaktır. İkinci bir olasılık bu rüyayı gören kişi yakın zaman içerisinde sevdiği kişi ile karşılaşır ve özlem giderir.

 • Rüya sahibi yakın zaman içerisinde hayırlı ve müjdeli haberler alır.
 • Sonuç olarak sevdiğini gören kişi büyük kısmet yaşar ve evlenir.
 • Rüyayı gören kişi adını duyuracağı hayırlı bir işe başlar.

Bu rüya oldukça hayırlı olarak yorumlanan bir rüyadır. Rüyada sevdiğini görmek hayırlı ve sevindirici haberdir.  Aynı zamanda rüyada sevdiğini görmek özlem, mutluluk ve haberdir.

Bu rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde sevdiği kişiyle kavuşur ve sıkıntılı günler sona erer.

Her rüyanın yorumu alimler tarafından aynı yapılmaz. Bunun nedeni rüya nasıl görüldüğüne bağlı olarak değişir.

Rüyada Sevdiğin İle Kavga Etmek

Rüyada Sevdiğin İle Kavga Etmek

Rüya sahibi sevdiği insanla mutlu günler yaşar. Rüyada sevdiğin kişi ile kavga etmek rüya sahibi yakın zamanda sevdiğinden hayırlı ve güzel haberler alır.


Bu rüyanın yorumu şer değil. Rüyayı gören kişi sevdiği ile huzurlu ve mutlu bir hayat yaşar ve rüyayı gören kişi yakın zamanda sevdiğinden hayırlı haberler alır.

Rüyada sevdiğin ile kavga etmek rüyayı gören kişinin sevgilisi ile arasında yaşadığı problemler çözülür. Rüyada sevdiğin ile kavga etmek rüyası hayırlıdır. Bu rüya sorunların çözülmesi ve mutluluktur.

Rüyayı gören kişi kısa süre içerisinde sevdiği ile arasında olan tüm sorunları çözer ve onunla mutlu bir hayata yelken açar. Bazı alimlere göre bu rüya evlilik habercisidir.

Rüyada Sevdiğini Öpmek

Rüyada Sevdiğini Öpmek

Rüyada sevdiğini öpmek, hayırlıdır. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda üzüntü ve sıkıntısı biter. Rüya sahibinin sevdiği kişiye hiç beklemediği bir yerde görür ve hasret giderir.

Rüyada sevdiğini öpmek rüya sahibinin kısa süre içerisinde hayırlı işlere kalkışır ve bu işlerden kazanç elde eder. Bu rüya birçok rüya alimi tarafından yorumlanmıştır.

Rüyada sevdiğini öpmek uzaklardan gelecek hayırlı ve müjdeli bir haberdir. Aynı zamanda Bu rüyayı gören rüya sahibinin kısa sürede hayatında olumlu değişikliklerin olacak.

Rüyada Sevdiğin İle Yemeğe Çıkmak

Rüyada Sevdiğin İle Yemeğe Çıkmak

Rüyada sevdiğin ile yemeğe çıkmak hayırlı olarak yorumlanan rüyalardan bir tanesidir. Bu rüya, rüyayı gören kişi huzur ve mutluluğa erişir. Ve rüyayı gören kişi yakın zaman içerisinde hayırlı kişiler ile tanışır ve hayırlı bir işe girer.

Bu rüyayı gören kişi maddi açıdan zorluk yaşamaz. Sonuç olarak rüya sahibi müjdeli ve hayırlı bir haber alır. Rüyada sevdiğin ile yemeğe çıkmak, kişinin önündeki zorlu engelleri aşar ve bunun sonucunda da hedeflerine kısa sürede ulaşır. Rüyada sevdiğin ile yemeğe çıkmak hayırlı bir rüyadır.

Bu rüyayı gören kişi hayırlı işler yapar ve hayırlı kazançlar elde eder.

Rüyada Sevdiğin İle Evlenmek

Rüyada Sevdiğin İle Evlenmek

Rüyada sevdiğin ile evlenmek hayırlıdır. Ve bu rüyayı gören kişi mutlu ya da huzurlu çocuklu bir yuvaya kavuşur. Aynı zamanda kişinin yaşadığı evlilik onu fazlasıyla mutlu eder.

 • Rüyayı gören kişi üzerinde beyaz bir gelinlik varsa rüya sahibi kısa süre içerisinde evlenecek ve çocuk sahibi olacak.
 • Rüya sahibi eğer gelin arabasına biniyorsa uzun ve kazanç dolu yolculuk yaşayacak.
 • Rüyada sevdiğin ile evlenmek güzel haberdir.
 • Bu rüyayı gören kişi sıkıntılarını aşar ve her zaman hayırlı işler yaparak çevresine yardım eder.
 • Rüya sahibi başarılı işler yapar ve onu herkes tanır.

Rüyada Sevdiğin İle Koşmak

Rüyada Sevdiğin İle Koşmak

Rüyada sevdiğin ile koşmak sorumluluklardan kaçmaktır. Aynı zamanda bu rüya sahibi yakın zamanda üstleneceği sorumluluklardan kaçar ve onları yerine getirmesi şarttır. İkinci bir olasılık rüya sahibi sevdiği ile hayırlı bir yola çıkar.

Rüyada Sevdiğinin Elini Tutmak

Rüyada Sevdiğinin Elini Tutmak

Rüya hayırlıdır. Bu rüya sahibinin yakın zamanda evlilik yoluna girer. Rüyada sevdiğinin elini tutmak rüyayı gören kişinin hayatının olumlu yönde değişir. Câferi Sâdık (r.a) hayırlı olarak yorumlanmıştır. Peki rüyada tırnak kesmek ne anlama gelir?