Rüyada Tren Görmek | Rüyada Raydan Çıkan Tren Görmek | Rüya Tabirleri

Rüyada Tren Görmek | Rüyada Raydan Çıkan Tren Görmek

Anasayfa > Genel > Rüyada Tren Görmek | Rüyada Raydan Çıkan Tren Görmek
26 Ocak 2021
1.399 okunma
Rüyada Tren Görmek | Rüyada Raydan Çıkan Tren Görmek

Rüyada tren görmek kişinin başına gelecek güzel haber belirtisidir. Rüyada tren rüya sahibinin yaşadığı tüm zorlukların geride kalacağına ve artık refaha kavuşacağına delalet edilir. Cafer’i- Sadık (r.a) şöyle demiştir; rüyasında trenle yolculuk yapan bir kimse hayırlarla dolu bir hayat Yaşar. Rüyada tren alimden alime ve rüyadan rüyaya değişerek farklı imajlar ve manalar barındırır. İmam-I Nablusi (r.a) tabirine göre ; rüyasında tren istasyonu gören kişiler yakın akrabalarını ziyarete çıkarlar. Rüyada trene binmek uzak bir yere seyahat etmeyi de simgeler.

Rüyada Raydan Çıkan Tren Görmek

Rüyada raydan çıkan tren görmek hayırlı bir yoruma çıkmayan rüya yorumlarına dahil edilir. Rüyada tren hayra yorulmakta fakat Rüyada raydan çıkmış tren görmek rüya sahibi için kötü haber anlamına gelmektedir. Rüyada trenin raydan çıktığını görmek rüya sahibinin çevresine dikkat etmesine gerektiğini işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde bir sapık olduğuna ve o kişiye zarar vereceğine işaret edilir.

Rüyada Trene Binmek

Rüyada trene binmek rüya sahibinin uzaktan beklediği birine kavuşacağına ya da o kişiden alacağı güzel habere delalet edilir. Rüyada tren hayırlı bir kısmet anlamına da gelmektedir. Rüya sahibinin bu rüyadan sonra her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine delalet edilir. Rüyada tren kişinin alacağı haber ile güzel bir işe atılacağına işaret edilir. Bu rüyayı gören kişinin kısmeti açılır.

Rüyada Hareket Halinde Tren Görmek

Rüyada hareket halinde ilerleyen bir tren görmek kişinin hayırlı bir insan olduğuna, amel defterin güzel ve iyiliklerle dolu olduğuna işaret edilir. Bu rüyayı gören kişinin dünya hayatında iyi kalpli, merhametli ve kimse tarafından ah alınmayan kişi simgesi anlamına gelir. Rüyada tren görmek rüya sahibinin temiz refah içinde bir ömrü olduğa vs huzur içinde ömrünü tamamlayacağına delalet edilir.

Rüyada tren ile yolculuk yapmak

Rüyada tren İle yolculuk yapmak rüya sahibinin refah içinde geçireceği bir ömrü işaret eder. Rüyada tren rüya sahibinin hayırlı bir yolculuğa çıkacağına ya da hayırlı insanlar ile aynı ortama geleceğine delalet edilir. Bu rüyayı gören kimse çevresinden bir kişiye hayırlı bir yardımda bulunacaktır. Bazı rüya yorumcuları ise; bu rüyayı gören her kimse hayırlı kazanç elde edeceği işlere atılacağına delalet eder.

Rüyada tren kazasına tanık olmak

Rüyada tren kazasına tanık olmak bir çok insanın gördüğü ortak bir rüya çeşididir. Rüyada tren bir çok rüya yorumcusu tarafından farklı yorumlanan bir rüya çeşididir. Bu rüyayı gören her kimse için yakın çevresinden alacağı bir yardım ya da vereceği  önemli bir bilgiye işaret edilir. Bazı rüya yorumcuları tarafından Rüyada tren rüya sahibinin yakın bir zamanda tanık olduğu bir olay hakkında çevresi tarafından dinleneceğine delalet edilir.

Rüyada tren rayı görmek

Rüyada tren rayı görmek kişinin sabretmesi gerektiğine ve sabrettikten sonra oluşacak güzel haberlerin işareti anlamına gelmektedir. Rüyada tren kişinin geçmişinde yaptığı yatırımlar karşısında biraz daha sabırlı olup beklemesine ve bu bekleyiş sonucunda hayırlı ve güzel haberlerin alınacağı bilmesinde fayda vardır. Bu rüyayı gören her kimse hayatının dönüm noktası haline geleceği bazı belli başlı olaylar yaşayacağına işaret edilir. Bu olaylar karşısı da daha güçlü durması gerektiğini bilmesinde fayda var.

Rüyada hızlı trene binmek

Rüyada tren görmek rüya sahibinin iş hayatındaki değişiklilere sebep olacak bazı belli başlı olayların yaşanacağına işaret edilir. Rüya sahibinin gördüğü bu rüya ile kişinin atılacağı yeni işlerde yeni kişiler ile tanışıp farklı ortamlara dahil olacağına ya da iş sektöründe farklı açılara sahip olacağına işaret edilir. Bazı alimler için Rüyada hızlı trene binmek; farklı iş sektörlerine atılacağına ya da ayrılığa işaret edilir.


Rüyada tren yolculuğunu sonuna gelmek 

Rüyada tren yolculuğunun sonuna gelmek; yapılmış olan bir işin artık sonuna geldiğine ve bu sonucun hayırlı haberler ile sonlanacağına işaret edilir. Rüya sahibinin gördüğü bu rüya üzerine atılmış olduğu bu işten hayırlı kazanç elde edeceğine ve eline geçen paranın kat kat artacağına işaret edilir. Rüyada tren kişinin yaptığı işlerin artık sona geldiğine lakin yapılan bu işlerden kazanılan paranın bolluk ve bereket getireceğine işaret edilir. Rüyada tren bazı alimler tarafından rüyayı gören kişinin kalbini daha temiz tutmasını, namaz kılmasını ve yardıma muhtaç kişilere yardım etmesine delalet edilir.

Rüyada treni kaçırdığını görmek

Rüyada tren her zaman hayırlara yorulmaz. Kişinin Rüyada tren bir yana treni kaçırdığını görmesi kişinin hayatında alacağı kararlarda daha dikkatli olması gerektiğine işarettir. Bu rüyayı gören her kimse hayatında karşısına çıkacak sıkıntıların tedbirini almalıdır. Bazı alimler tarafından bu rüya farklı yorum sahibi olmuştur. Bu rüyayı gören her kimse hayatında eline geçecek büyük fırsatların kıymetini bilemeyeceğine, kişinin ayağına gelecek olan fırsatlarında tepe takla geri itileceğim delalet edilir.

Bazı farklı rüya yorumcuları ise beklenen iş fırsatların biraz sabır sonrasında hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine delalet ederler.  Rüyada tren kişinin hayatında başına gelecek güzel haberlerin karşında daha sabırlı olması gerektiğine ve sabrının sonunda daha iyi yerlere geleceğine işarettir. Kısaca; Rüyada tren kendi içinde bir çok çeşide ayrılmaktadır. Bir çok açıdan olumlu yorumlanan Rüyada tren kendi içinde yer, zaman olarak çeşitli yorumlara ayrılmaktadır.

Rüyada tren garında beklemek

Rüyada tren garında beklemek rüya sahibinin sevdiği bir kişiden ayrılacağına işaret edilir. Bu ayrılığın üzerine rüya sahibinin zor günler yaşayacağına işaret edilir. Rüya sahibinin sevdiği ile yollarını ayıracağını ve bu ayrılığın üzerine zor ve mutsuz günler yaşayacağına işaret edilir. Bazı rüya yorumcuları ise Rüyada gren görmek mutlu bir haber geleceğine yaşanmış tüm zorlukların biteceğine rüya sahibinin ferah ve huzur dolu günler yaşayacağına delalet edilir.

Rüyada tren biletini eline almak

Rüyada tren bileti almak rüya sahibinin atılacağı büyük işlerde biraz aksaklıklar olacağına, küçük çaplı maddi sıkıntılar yaşayacağına, hayat konforundan ödül vereceğine delalet edilir. Bazı rüya yorumcuları ise; Rüyada tren görmek rüya sahibinin maddi açıdan en alt seviyeye ineceğine  ve aile içi huzursuzlukların başlayacağına, yüksekte olduğu mertebenden düşeceğine delalet edilir. Rüyada tren görmek kişinin hayatından çıkarması gereken belli başlı insanlarında olduğuna işaret edilir.

Rüyada trenden düşmek

Rüyada tren görmek rüya sahibinin ulaşmış olduğu yüksek mertebenden hızlı bir düşüş yapacağına ve hayat şartlarının değişeceğine delalet edilir. Bu rüyayı gören her kimse yaşantısında daha tedbirli ve kararlı olmalıdır. Rüyada tren görmek hayırlara yorumlanırken Rüyada trenden düşmek kişinin hayatında oluşacak olumsuzluklara işaret edilir. Rüyada tren görmek bir çok rüya yorumcusu tarafından olumlu görülmekte fakat yer, zaman, kadın, erkek, mevsim açısından kendi içinde bir çok çeşide ve konuya ayrılmaktadır. Kısaca; Rüyada trenden düşmek, rüya sahibinin daha yüksekte olan mevkiinden düşeceğine elindeki kazancın git gide azalacağına işarettir. Peki rüyada üzüm görmek ne anlama gelir?

İlginizi Çekebilir;

Rüyada Uçağa Binmek | Rüyada Uçağa Binmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kendini Hamile Görmek | Rüyada Erkek Bebeğe Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Yüzmek | Rüyada Denizde Yüzmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Otobüse Binmek | Rüyada Otobüs Yolculuğu Yapmak Ne Anlama Gelir

Rüyada Asansöre Binmek | Rüyada Asansör İle Aşağı İnmek