Rüyada Domuz Görmek | Rüyada Yavru Domuz Görmek Ne Demektir |

Rüyada Domuz Görmek | Rüyada Yavru Domuz Görmek Ne Demektir

Anasayfa > Genel > Rüyada Domuz Görmek | Rüyada Yavru Domuz Görmek Ne Demektir
11 Mart 2021
1.092 okunma
Rüyada Domuz Görmek | Rüyada Yavru Domuz Görmek Ne Demektir

Domuz İslam dininde yenilmesi haram olan hayvanlar arasındadır. Rüyada domuz görmek maddi ve manevi hayatınıza dair bir değişim sürecine girmeniz gerektiğini yansıtır. Rüyalarda da hayra alamet etmez. Tabi ki rüyaların yorumlanması sırasında ortam, domuzun özellikleri, çevrenizdeki kişiler ve sizin tavrınızın rüyanın tabirini değiştirebileceği eklenmelidir. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; domuz gören kişilerin kişisel hayatlarında hanelerine haram lokma girip girmediğini bir kere daha düşünmeleri gerekiyor! Hanenize giren haramların sizin rüyanızda bir domuz figürü ile karşınıza çıkabileceği bilinmeli! Sadece haram para değil aynı zamanda haram ilişkilerin de aynı şekilde rüyalarda domuz olarak zuhur edebileceği fark ediliyor!

Rüyada domuz  değişim sürecinin sancılı olacağını sembolize eder. Kadınlara ve erkeklere göre farklı minvallerde yorumlanabilmektedir. Bu nedenle rüyanın detaylarını hatırlamak büyük önem arz eder!

Rüyada Yavru Domuz Görmek Ne Demektir?

Rüyada domuz hayra yorulan bir gelişme değildir. Alimler bu rüyayı hanenizde meydana gelecek bir huzursuzluğun başlangıç noktası olarak yorumlar. Bu noktada rüya sayesinde tedbirli olarak hem hanenizde hem de dışarıda yaşanacak sizi ilgilendiren gelişmelerde maneviyatınıza zarar gelmeden kararlarınızı verebilirsiniz.

 • Rüyada yavru domuz kişilerin hayatlarına yeni giren bir kadının maddi bağlamda vereceği zararı sembolize eder. Henüz yavru olmasa sıkıntıların başlangıç aşamasında olmasının işaretidir.
 • Rüyada yavru domuz ikili ilişkilerinizde de tehlike çanlarının çaldığını işaret eder. Kişilerin arasına aldatma veya farklı kişiler ile yakınlık kurmak gibi sorunlu durumların girebileceği için biri uyarı rüyasıdır.

Rüyada domuz ve domuzun yavru olması sıkıntıların henüz sizin baş edebileceğiniz bir düzeyde olmasını yansıtmaktadır. Rüyada domuz izin için tedbirli olmak adına bir avantajdır.

Domuz Yemek Neye Delalet Eder?

Rüyada domuz ve yemek ekonomik olarak büyük bir dar boğaza gireceğinize işaret eder.

 • Ekonomik manada hanenize giren haram lokmanın sembolüdür.
 • Sadece haram lokma değil iş hayatınızda farklı kişilerin hakkına girdiğinizi de yansıtmaktadır.
 • Sizin için biri uyarı niteliğindedir. Bu sürecin sonrasında kişilerin ekonomik manada yaptıkları değişiklikler ile hanelerinde huzuru yeniden kazanabilecekleri de alimler tarafından verilen tavsiyeler arasındadır.

Domuz görmek; rüya yorumlanırken haberci bir rüya mı yoksa uyarıcı bir rüya mı olduğunun incelenmesi gerekir. Ayrıca hali hazırda olumsuz bir durumunuz yoksa ilerleyen günlerde bu tür sorunların meydana gelebileceği ihtimali akıllara gelmelidir.

Domuz Vurmak Neye Delalet Eder?  

Rüyada domuz ve hayvanı vurmak art niyetli kişileri tek tek etrafınızdan uzaklaştırdığınız manasına gelmektedir.

 • Rüyada domuz vurmak bazı alimlere göre sıkıntıların bertaraf edilmesi manasına gelir.
 • Rüyada domuz vurmak bir grup alime göre de art niyetiniz yüzünden farklı kişilere zararınız dokunduğu yönünde yorumlanır. Her iki yorumun da dikkate alınarak kendi hayat akışınıza göre seçmelisiniz.

Rüyada domuz ve hayvanın can vermesine neden olmak sizin için art niyet ile yola çıkan bir kişinin niyetini öğrenmeniz ve maskesinin düşmesi minvalinde de yorumlanır. Yakın çevrenizde bu rüyanın sonrasında ilişkilerinize ve kurduğunuz bağlara daha da dikkat etmeniz gerekir!

Domuz Sevmek Ne Anlamdadır?

Rüyada domuz bir etkiyi içerisinde barındıran bir durumu ya da kişiyi yakın çevrenize sokmanız yönünde yorumlanır.


 • Art niyetli kişiler ile yakın dostluklar kurmanız manasına gelir. Bu noktada ihanete uğrayabileceğinizin farkında olmanızı sağlayan uyarıcı bir rüya olarak ele alınmalıdır.
 • Maneviyat bakımından büyük handikapları da beraberinde getirdiği anlamına da gelmektedir.
 • Maneviyat gücü ile devam ederseniz sorunların biri bir etrafınızdan kaybolacağını belirtir!

Domuzun rengi eğer kırmızı ise size vereceği anlamındadır. Bununla birlikte zararın çok daha yüksek ve hem maddi hem de manevi boyutlu olduğunun vurgulanması lazımdır.

Rüyada Domuz Beslemek Hangi Anlama Gelir?

Rüyada domuz görmek hatalar sebebi ile bir yenisinin ekleneceği anlamına gelir.

 • Sizin maddi manevi kaynaklarınız ile bu kişileri beslediğiniz manasına gelir.
 • Olumsuz duyguları ve hisleri beslemek anlamında da yorumlanabilmektedir. Bunun yanı sıra hırs ve fesatlığın en temel sıkıntı çıkaran hislerden biri olduğu bilinmelidir. Ayrıca alimler bu rüyayı gören kişilerin bu hislere dair daha dikkatli olmalarını önermektedir.

Domuz sıkıntılarınız ile mücadele etmek için manevi kuvvet kazanmanız gerektiğini vurgulayan bir rüyadır. Domuz aynı zamanda ekonomik manada kayba da delalet eder.  Ayrıca domuz ekonomik atılımlarda daha dikkatli olmanız gerektiğini yansıtır!

Rüyada Domuz Kovalamak Ne Anlama Gelir?

Kovalamak kişilerin manevi bağlamda bulundukları yolun doğru istikamet olduğuna delalet eder. Çevrenizde yer alan olumsuzlukları da def edeceğiniz manasına gelir.

 • Rüyada domuz kovalamak sıkıntıların hayatınızdan uzaklaşacağını yansıtır.
 • Rüyada domuz kovalamak maddi bazı kayıplar olsa da manevi dünyanızın gelişeceğini sembolize eder.

Domuz görmek ve kovalamak hayatınızdaki sıkıntıların her geçen gün elimine edileceğine işaret eder.

Rüyada Bir Domuzun Saldırması Nasıl Yorumlanır?

Rüyada domuz görmek ve bu domuzun saldırması art niyetli bir kişiden zarar göreceğiniz anlamına gelir.

 • Rüyada bir domuzun saldırması; arkadaş çevresinden gelecek bir zarar olarak nitelendirilir.
 • Rüyada bir domuzun saldırması; rüya bir erkek tarafından görülüyorsa aile kaynaklı bir sorun olarak değerlendirilir.

Domuz görmek zararlara karşı ayrıca dikkatli olmanız gerektiğine dair bir uyarı niteliği taşır!

Rüyada Domuz Sürüsü Görmek Ne Anlama Gelir?

Bunların sürü olarak üzerinize gelmesi büyük mücadele vermek zorunda kalacağınızı yansıtır.

 • Aile hayatınızdan sosyal çevrenize kadar her alanda sorunlar yaşanacağının işaretidir.
 • Sizin hayatınızda yapmış olduğunuz yanlış tercihler sebebi ile yaşanan olumsuzlukların hız kazandığı yönünde de yorumlanır.
 • Sadece ekonomik manada değil aynı zamanda manevi manada da kayıplara işaret edebilmektedir. Sizin yanınızda domuzun bir yakınınıza saldırması ise sizin dışınızda gelişen olaylar sebebi ile bu sevdiğinizin zarar göreceği anlamına gelir.

Sıkıntılar ile başa çıkmak için size bir uyarı niteliğindedir. Tabi ki sürecinde sadece dini boyutu yoktur. Ayrıca aynı zamanda bir de psikolojik boyutun dile getirilmesi gerekir.

Kişilerin bulundukları alanda ve kişisel ortamlarında sıkışmış hissettiklerini yansıtır. Bununla birlikte sergilenen iş/okul performansını da olumsuz etkileyebileceği dile getirilmelidir. Ayrıca psikolojik mesajlar dikkate alınarak sorunların ve aklınızı meşgul elden hususların daha fazla büyümeden ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Genel olarak rüyada görülen domuzun durumu sizin egonuzun yansımasıdır. Peki rüyada süt görmek ne anlama gelir?

İlginizi Çekebilir;

Rüyada Araba Görmek | Rüyada Araba Almak

Rüyada Araba Kullanmak | Rüyada Hızlı Araba Kullanmak Ne Anlama Gelir

Rüyada Koyun Görmek | Rüyada Yavru Koyun Görmek Ne Demektir

Rüyada Su Görmek | Rüyada Su İçmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Yavru Kedi Görmek | Rüyada Kedi Görmek Neye Delalet Eder