Rüyada Yağmur Yağması | Rüyada Yağmur Yağması Görmek | Rüya Tabirleri

Rüyada Yağmur Yağması | Rüyada Yağmur Yağması Görmek

Anasayfa > Genel > Rüyada Yağmur Yağması | Rüyada Yağmur Yağması Görmek
17 Ocak 2021
653 okunma
Rüyada Yağmur Yağması | Rüyada Yağmur Yağması Görmek

Rüyada yağmur yağması hayırla yorumlanan bir rüyadır. Rüyada yağmur yağdığını gören bir kişi yaşadığı sıkıntılardan kurtulur. Bu kişi iş hayatında arzuladığı başarılara ulaşır.

Rüyada yağmur yağdığını görmek genel olarak alimler tarafından hayırlara yorumlanan bir rüyadır. Rüyada yağmur yağması kişinin toplumda adını yapacağı işler ile hayırlı şekilde duyuracağı anlamına gelir. Rüyada yağmur yağdığını gören rüya sahibi başarıları ile adından söz ettirir ve kısa süre içerisinde yaşadığı sorunları hayatından uzaklaştırır.

Rüyada yağmur görmek maddi ve manevi açıdan rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin rızkının artacağına ve gireceği işlerde başarılı olacağı anlamlarını taşıyan bu rüya kişinin mal varlığının artacağına delalet eder.

Rüyada yağmur yağması kişinin dert ve tasasından kurtulması anlamına gelir. Bu rüya sahibinin maddi açıdan kazancının artacağına yeni iş atılımlarına gireceğine ve başarılı olacağına işaret eder.

Rüya sahibi manevi açıdan aradığı huzuru yakalar. Rüyada yağmur yağdığını gören kişi adından kısa süre içerisinde olumlu olarak söz ettirir. Bu rüyayı gören kişi saygın bir çevre edinir.

Rüyada yağmur yağması gören kişi uzun süredir beklediği bir habere kavuşur. Bu kişi kısa süre içerisinde arzu ettiği mal ve mülke kavuşur. Rüyada yağmur yağması rüya yorumu yapan kişiler tarafından hayırlı olarak yorumlanır.

Bu rüyayı gören kimseler kendi hayatlarında başarılara sahip olurlar ve kazanç elde etmeye başlarlar. Rüyada yağmur yağması gören bir kişi hastaysa şifasına kavuşur, kişi eğer yoksulsa maddi durumu düzelir, kişi huzursuzsa huzur bulur. Bu rüya alimler tarafından hayırlı yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada yağmur yağması rüyayı gören kişinin her işten alnının akıyla çıkacağına ve kişinin elde edeceği başarılara işarettir. Bu rüyanın yorumlanabilmesi için rüyanın nasıl görüldüğü ve rüyayı gören kişinin durumu hakkında da bilgi sahibi olmak son derece önemlidir. İbn-i Sirin (r.a) rüyalar alimler tarafından farklı şekillerde yorumlanabilir.

Rüyada Yağmur Yağması Görmek

Rüyada yağmur yağması görmek rüyayı gören kişinin hayırlı işlere yelken açacağı anlamına gelir. Rüyada yağmur yağması ve rüya sahibinin bu yağmur altında ıslanması kişinin elde edeceği başarılara yorulur.

 • Rüyada yağmur yağması kişinin maddi açıdan elinin güçleneceği anlamını da taşır.
 • Rüyayı gören kişi evli ise bu rüya kişinin iş başarılarına yorulur.
 • Rüyayı gören kişi bekar ise hayırlı bir kısmet olarak yorumlanır.
 • Rüyayı gören kişi erkek ise iş için uzak bir yolculuğa çıkmak
 • Rüyayı gören kişi kadın ise maddi açıdan kazanç elde etme olarak yorumlanmıştır.

Rüyada yağmur yağması kişinin temizlenmesi ve içini sıkıntıya sokan dertlerden kurtulması olarak da yorumlanır. Rüyada yağmur yağması görmek hayra yorulan bir rüyadır.

Rüyada Şiddetli Yağmur Görmek

Rüyada yağmur yağması rüya sahibinin hayrına yorulan bir rüyadır. Rüyada şiddetli yağmur görmek de rüyayı gören kişinin tez vakitte maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulacağı anlamına gelir.

Şiddetli yağmur kişinin maddi kazanç elde edeceği bir işe girmesi şeklinde yorumlanır. Bu yağmur altında ıslanan kimse iç sıkıntılarından kurtulur. Rüyada yağmur yağması ve kişinin bu yağmur altında ıslanması hayırlı rüya olarak kabul görür.

Rüya alimler tarafından hayra yorulan bu rüya kişinin kendisine olan güvenini ve kazanma arzusunu temsil eder. Kazanma isteği ile her işe atılan rüya sahibi bu işlerden eli boş ayrılmayacaktır. Rüyada yağmur yağması rüya sahibi için oldukça etkileyici sonuçlar doğurur.


Rüyada şiddetli yağmur görmek, rüyada yağmur yağması rüya alimleri ve rüya yorumcuları tarafından hayırlı olarak yorumlanan rüyalardandır.

Rüyada Sağanak Yağmur Görmek

Rüyada yağmur yağması, rüyada sağanak yağmur görmek kişinin arzuladığı bir işin kısa süre içerisinde gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüya sahibini sıkıntıya sokan meselelerin bitişi olarak yorumlanır.

Rüyada yağmur yağması yağmurun nasıl yağdığına göre de rüya yorumcuları tarafından farklı olarak yorumlanabilir. Rüyada sağanak yağmur görmek rüya sahibinin durumuna göre farklı şekillerde yorumlanır.

 • Rüya sahibi evli ise bu rüya kişinin aile saadetinin daim olacağına, evlilik ilişkisinde yaşanan sorunların biteceğine yorulur.
 • Rüya sahibi bekar ise rüyada yağmur yağması gören kişi için evlilik vaktinin yaklaştığına delalet eder.
 • Rüyayı gören kişi hastalık sahibi ise bu kişinin hastalığının iyileşeceğine işaret eder.
 • Rüyayı gören kişi erkek ise yolculuk
 • Rüyayı gören kadın ise yeni bir iş imkanı olarak yorumlanır.
Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada yağmur yağması ve rüya sahibinin bu yağmur altında ıslanması kişinin hayırlı işler yapacağına ve bu işlerden maddi, manevi kazanç elde edeceğine delalet eder. Rüyada yağmurda ıslanmak hayırlı olarak yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada yağmurda ıslanmak kişinin içini kemiren dert ve sıkıntılardan kolay şekilde kurtulacağı anlamına gelir. Rüyada yağmur yağması rüya yorumu yapan kişiler tarafından hayra yorulur.

Rüyada Yalnızca Kendi Üstüne Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada yalnızca kendi üstüne yağmur yağdığını görmek bereket anlamına gelir. Kişinin çevresinde hemen fark edilir bir kişi olduğu ve adından olumlu olarak bahsedildiği anlamlarını taşır.

 • Rüyada yağmur yağması rüya alimlerinin hayırlı gördükleri rüyalar arasında bulunur.
 • Rüyanın yorumu yağmurun şiddetine ve rüyanın nasıl görüldüğüne göre değişir.
 • Rüyada yalnızca kendi üstüne yağmur yağdığını görmek kişinin uzun süredir aklını kurcalayan sorulardan kurtulmasına rahat ve huzura ermesine işaret eder.
 • Rüyada yağmur görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanır.
 • Bu rüyanın tabiri rüyayı gören kişinin durumuna göre de farklılık gösterebilir.
 • Rüya sahibinin bekar olması bu rüyanın evliliğe yorulması anlamına gelir. Rüya sahibi evli ise bu rüya maddi kazanç olarak yorumlanır.
Rüyada Yağmurda Yürüdüğünü Görmek

Rüyada yağmur yağması ve rüyada yağmurda yürüdüğünü görmek hayırlı olarak yorumlanan rüyalardandır. Rüyada yağmurda yürümek kişinin dert ve sıkıntısını arkada bırakması anlamına gelir. Rüya sahibi yağmurda sakin şekilde yürüyor ve bir yandan ıslanıyorsa bu kişinin bol kazanca sahip olacağı anlamını taşır.

 • Rüyada yağmurda yürüdüğünü görmek rüyayı gören kişi bekarsa karşısına hayırlı bir kısmetin çıkacağı anlamına gelir.
 • Rüya sahibi evliyse rüyayı gören kişinin yakın çevresinden birisine bir kısmet bulacağı anlamını taşır.
 • Bu rüyayı gören rüya sahibi sıkıntılarından kurtulur.

Rüyada yağmur altında yürümek rüya yorumu yapan kişiler tarafından hayırlı olarak yorumlanmıştır. Câferi Sâdık (r.a) rüyada yürümek kişinin içerisindeki buhranı arkada bırakması ve girdiği işlerden alnının akı ile çıkması anlamlarını taşır.

Bu rüya hayırlı rüyalardandır. Rüyada yağmur altında yürümek bereket, kazanç, yuva kurma ve şans anlamlarını taşır.

Rüyada Yağmurda Koştuğunu Görmek

Rüyada yağmurda koştuğunu görmek yürümenin aksine kişinin içerisine girdiği işlerin kötüleşeceği anlamına gelir. Bu işlerin kötü gitmesi durumunun ne kadar süreceği ise yağmurun şiddetine bağlıdır.

Rüyada kişi az miktardaki yağmurun altında koşuyorsa işlerin kötüye gitme süreci kısa sürecek anlamına gelir. Ancak kişi yoğun yağmur altında koşuyorsa rüya sahibinin işlerinin kötüye gitmesi biraz daha uzun sürecek şeklinde yorumlanır.

Rüyaların yorumlanması rüyanın nasıl görüldüğüne bağlıdır. Rüyada yağmurda koştuğunu görmek nereye ve nasıl koştuğuna göre farklı şekillerde rüya yorumu yapan kişiler tarafından yorumlanabilir. Peki rüyada saç kesmek ne anlama gelir?