Rüyada Aslan Görmek | Rüyada Aslan Neye Yorumlanır? | Rüya Tabirleri

Rüyada Aslan Görmek | Rüyada Aslan Neye Yorumlanır?

Anasayfa > Genel > Rüyada Aslan Görmek | Rüyada Aslan Neye Yorumlanır?
21 Mart 2021
1.080 okunma
Rüyada Aslan Görmek | Rüyada Aslan Neye Yorumlanır?

Kişinin rüyasında aslan görmesi her daim gücün simgesi olarak belirtilir. Güç, saygınlık ve kudret şeklinde değerlendirilir. Rüyada aslan görmek gerek şekle gerekse olaylara göre ayrı ayrı yorumlanır. Hatta alimlerin de farklı yorumlara imza attığını unutmamak gerekir. Örnek vermek gerekirse:

 • Rüya sahibinin makam sahibi olacağına delalet eder.
 • Saygın ve sevilen biri olarak görülmesine yorumlanır.
 • Yeni dostluklar kuracağının da habercisi niteliğindedir.

Rüyada aslan görmek başarılı iş hayatına delalet eder. Aynı şekilde İbn-i Sirin (r.a) tarafından da benzer yorumlara imza atılmıştır. Ünlü alim Rüyada aslan görmek hakkında kuvvete gönderme yapar. Rüya sahibinin şiddetli olan bir düşmanla da karşı karşıya kalacağına işaret eder. Son olarak devlet dairesindeki işlerinin yolunda gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada Aslan Görmek

Rüyada Aslandan Kaçmak Neye Yorumlanır?

Rüyada aslan farklı eylemler ile değerlendirmeye alınabilir. Örneğin rüyada aslandan kaçmak bunlardan bir tanesidir. Neticesinde korku ve endişe şeklinde değerlendirilir. Ve rüya sahibinin kısa süre endişeli günler geçireceğine yorumlanır. Rüyada aslandan kaçmak düşmanların üstesinden gelmek şeklinde de ele alınır.

Rüyada aslandan kaçmak üzerine arama yaptığınız zaman farklı yorumlar sıralanır. Örneğin kaçmak helal bir mala işaret eder. Rüya sahibinin mal eşliğinde refah günler göreceğine delalet etmektedir. Aynı zamanda:

 • Hanenin bolluk ve bereket göreceğine yorumlanır.
 • Rüya sahibinin elde ettiği bolluğu dağıtacağına işaret eder.

Rüyada aslan görme çoğu alim tarafından hayırlı bir şekilde yorumlanır. Sadece bazı yorumlardan düşmana işaret edilir. Ancak kısa süreli bir düşmanlık olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin güçlü yapısı ile düşmanlarına karşı geleceğine delalet eder.

Rüyada Aslan Görmek

Rüyada Aslan Isırması Nasıl Yorumlanır?

Rüyada aslan görmek gibi ısırması hakkında da farklı tabirler arka arkaya sıralanacaktır. Rüyanızda aslan ısırması düşmanlık olarak ele alınır. Ancak alimler tarafından gözü pek ve azgın düşman olarak değerlendirilir. Rüyada aslan ısırması için sergilenen diğer tabirlerden bazıları ise:

 • Düşmandan gelecek zarara işaret eder.
 • Zarardan kısa süre içerisinde dönüleceğine yorumlanır.
 • Rüya sahibinin güçlü ve azimli yapısına gönderme yapılır.

Rüyada aslan görmek kudret olarak belirtilir. Ancak aslanın ısırması halinde kudrete zarar gelir. Öyle ki düşmanın harekete geçeceği belirtilir. Bu haliyle uyarı niteliği taşıyan rüyalar arasında boy göstermektedir.

Rüyada aslan görmek düşmanlara karşı alınan tedbirler olarak da ifade edilebilir. Rüya sahibinin tedbirli davranışları ile düşmanlarına karşı güçlü kalacağına yorumlanır. Güçlü ve kudretli duruşu ile saygı değer olmasına gönderme yapılır.

Rüyada Aslan Görmek

Rüyada Aslan Öpmek Ne Demek?

Rüyada aslan görmek tek başına ele alınabilir. Aynı zamanda rüyanızdaki tüm detayları dikkate almak ve tabirleri değerlendirmek sizin elinizde. Örnek vermek gerekirse rüyada aslan öpmek bunlardan sadece bir tanesidir ve aslanın öpülmesi devlet büyüklerine olan yakınlığı temsil etmektedir.

Rüyada aslan öpmek hayırlı işlerin habercisi niteliğindedir ve rüya sahibinin menfaatine işler yapacağına yorumlanır. Bu öncelikle yapacağı işlerden helal ve yüksek kazanç sağlayacağına alamettir. Rüyada aslan görmek yerine öpmek için:

 • Önce Rüya sahibinin alacağı terfiye gönderme yapılır.
 • Sonra Terfi üzerine elde edilecek yüksek kazanca yorumlanır.

Aslan görmek kazancın günden güne artması olarak değerlendirilir. Bu, gücü ve kuvveti elinde bulunduran kişinin kariyer basamaklarına alamettir. Bu basamakları tırmanan rüya sahibinin yüksek kazançla karşı karşıya kalması olarak değerlendirilir. Hatta elde edilen kazancın bağışlanması olarak de yorumlanır. Hayırsever rüya sahibinin yakın akrabalarına ve hanesine karşı sorumluluk sahibi olduğuna delalet etmektedir.

Rüyada Aslan Görmek


Rüyada Aslana Binmek Ne Demek?

Rüyada aslan görmek hakkında ünlü alimler çeşitli yorumlara yer vermektedir. Aynı zamanda rüyada aslana binmek gibi farklı eylemler üzerine yorumlar değişiklik gösterir. Rüyada aslana binmek adına sıralanan yorumlardan bazıları da şöyle:

 • Düşmana üstünlük sağlamak olarak yorumlanır.
 • Rüya sahibinin korkularından kurtulacağına işaret eder.
 • Güçlü ve kazançlı bir döneme girileceğine alamettir.

Rüyada aslan görmek öncelikle kuvvet ve güç şeklinde değerlendirilir ve aslana binmek güçlü olan kişinin düşmanlarını alt edeceğine yorumlanır. Gerek kendisi gerekse hanesi için mücadele verdiğine işaret etmektedir.

Rüyada aslan görmek ya da binmek üzerine benzer tabirler arka arkaya sıralanacaktır. Örneğin kurulacak yeni dostluklar olarak değerlendirilir. Hatta yeni dostların da kuvvetli kişiler olduğuna gönderme yapılır. Kuvvetli çevre ile kişinin daha başarılı ve kazançlı bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada Aslan Görmek

Rüyada Dişi Aslan Ne Anlama Gelir?

Rüyada orman aslanı görmek hakkında şekle ve olaya göre ayrı yorumlara imza atılır. İlk olarak Rüyanızda dişi aslan görmek farklı bir şekilde değerlendirmeye alınır. Öncelikle dişi aslanın kadın olan bir düşman olarak yorumlanması söz konusudur. Rüyada dişi aslan görmek:

 • Öncelikle Kişinin büyük bir sıkıntıya son vereceğine işaret eder.
 • Sonra Düşmanlara karşı verilecek mücadeleyi temsil eder.

Düşman kişilere karşı uyarı niteliği taşımaktadır. Rüyada aslan hayvanı görmek yerine dişi adına tabirleri dikkate alanlar kadın düşman açıklamalarını değerlendirmeye alabilir. Öyle ki kadın düşmandan gelecek zararlara gönderme yapılmaktadır.

Rüyada aslan görmek çeşitli tabirlere sahiptir ve ünlü alimlerin yorumlarını dikkate alarak fikir sahibi olmanız uzun sürmez. Kudret, mala hem de kariyere gönderme yapan rüyalar arasındadır.

Rüyada Aslan Görmek

Rüyada Aslanla Boğuşmak Nasıl Yorumlanır?

Rüyada aslan görmek dışında boğuşmak üzerine sıralanan yorumları da ele alabilirsiniz. Aslında Rüyanızda aslanla boğuşmak azgın düşman olarak değerlendirilir. Kudretli olan düşmana karşı mücadele verileceğine delalet eder. Rüyadaki aslanla boğuşmak hakkında sıralanan diğer yorumlar ise aşağıdadır;

 • İlki Miras malına işaret eden rüyalar arasındadır.
 • İkincisi Hayatta her daim başarılı bir kişi olacağınıza yorumlanır.
 • Üçüncüsü Düşmanlarınızın emrinizi dinlemek üzere hazır olduğuna işaret eder.

Rüyada aslan görme kudret olarak değerlendirmeye alınır ve kişinin düşmanlarına karşı vereceği mücadeleyi işaret eder. Mücadelelere karşı başarılı olacaklarına da yollarına devam edeceklerine alamettir.

Rüyada aslan ile boğuşmak benzer tabirlere sahiptir; Rüya sahibinin kudret sahibi olduğuna işaret etmektedir. Kudrete karşı her türlü düşmana karşı geleceğine yorumlanır ve düşmanlarını alt eden kişinin önüne bakabileceğine ve kazançlarını arttıracağına delalet eder.

Rüyada Aslan Görmek

Rüyada Aslana Binmek Nasıl Yorumlanır?

Hepsinin de aslanın şekline ve olaylara göre ayrı ayrı değerlendirilmesi gerekir. Birincisi Rüyada aslana binmek üstünlük anlamına dalalet eder.

Bu, düşmana karşı kurulacak üstünlüktür.  Düşmanın zalim planlarından kurtulmadır ve kişinin muradına ermesidir.

Rüyada Aslan Görmek

Rüyada Aslanı Kucaklamak Neye Yorumlanır?

Rüyada aslanı kucaklamak devlet büyüklerine yakınlaştınız demektir. Ve Aslan görme gibi devletteki işin yolunda gitmesi ve makam sahibi olmak demektir ve Aslanı kucaklamak için devamında:

 • Kişinin hayırlı işlere gireceğine delalet eder.
 • Devlet büyüklerinin itimadını kazanmaktır.

Rüyada aslan yüzü görmek devlet, makam, kariyer, mal ve mülk gibi çeşitli yorumlara sahiptir.  Ancak; temelde rüya sahibinin güçlü ve kudretli oluşuna göndermedir. Bu gücün doğru bir şekilde kullanılması ise kazancın artmasını sağlar. Rüya tabirlerine göre aslan kazancın artış göstermesidir. Artan kazanca karşı kişinin ve ailesinin refah günler göreceğine alamettir.

İlginizi Çekebilir;

Rüyada Köpek Isırması | Rüyada Köpek Isırması ve Kanaması Ne Anlama Gelir

Rüyada Hamile Olmak | Rüyada Kişinin Hamile Olduğunu Görmesi Ne Anlama Gelir

Rüyada Anne Görmek | Rüyada Ölmüş Anneyi Görmek

Rüyada Uçağa Binmek | Rüyada Uçağa Binmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Köpek Saldırması | Rüyada Köpek Isırması Ne Anlama Gelir