Rüyada Ayva Görmek | Rüyada Ayva Yediğini Görmek | Rüya Tabirleri

Rüyada Ayva Görmek | Rüyada Ayva Yediğini Görmek

Anasayfa > Genel > Rüyada Ayva Görmek | Rüyada Ayva Yediğini Görmek
25 Ocak 2021
665 okunma
Rüyada Ayva Görmek | Rüyada Ayva Yediğini Görmek

Rüyada ayva görmek genel olarak iyi anlamlara delalet eder. rüyasında ayva gören kimse; hasta ise kısa süre içerisinde sıhhate kavuşur, normal bir kimse bu rüyayı görürse hidayete erer, iş yapan kimseler içinse kazanca işaret eder. Rüyada ayva  genel olarak iyi anlamlar içerse de bazı durumlarda kötü, hayırsız anlamlar da içerir. Bazı süre tabircilerine göre rüyasında ayva gören kimse ya da bir yakını kötü bir hastalığa yakalanır. Ayva olmuş sarı güzel bir ayva ise ünlü bir bayana işaret eder. Rüyada ayva yediğini gören kimse çocuk bekliyorsa hayırlı bir evlat demektir. Rüyada ayva  pek çok duruma göre farklı anlamlar içebilir.

Ayva Yediğini Görmek

Rüyada ayva görmek bazı durumlarda iyi ve bazı durumlarda kötü anlamlar içerir. Bir kimse rüyada ayva yediğini görürse bu rüya tam anlamıyla hayra yorulur. Rüyasında ayva yediğini gören kimse hastalıklarından kurtulacak ve hane içinde refaha kavuşacaktır. Aile içerisinde yaşanan huzursuzluklar, tartışmalar son bulacak ve mutlu günler yaşanacak. Bazı rüya tabircileri tarafından hayırlı bir kısmet ile tanışacaktır. Ayva yediğini görmek son derece güzel anlamlar içerir.

Rüyada Ayvanın Suyunu Çıkarmak

Duruma göre iyi ve kötü anlamlar içerebilir. Rüyasında ayvayı sıktığını ve suyunu çıkardığını gören kimse, bir hastalığa sahipse kısa süre içerisinde sağlığına kavuşur. Bunun yanı sıra rüya sahibi herhangi bir iş projesine imza atma zamanlarında ise bu projeden son derece olumlu dönüşler alacak ve kazancı yükselecektir. Rüyada ayva sıktığını gören kimse iş durumu ile ilgili kısa bir yolculuğa çıkmaktadır.

Yeşil Renk Ayva Görmek

Bazı durumlarda iyi bazı durumlarda ise kötü anlamlar içerir. Rüyasında yeşil renkte ayva gören rüya sahibi yakın bir zaman içerisinde oldukça keyifli bir seyahate çıkacak ve bu seyahatin sonunda mutlu bir haberle geri dönecektir. Rüyada yeşil renk ayva görmek aynı zamanda ticari alanda elde edilen güzel bir kazanç ya da hayırlı bir evlada delalet eder. Rüya sahibinin rüyasında yeşil renkte bir ayva topladığını, yediğini ya da paylaştığını görmesi ortak anlamlara çıkar ve hayırlı bir rüyadır. Rüyada ayva genel olarak güzel anlamlara sahip.

Bir Yerden Ayva Satın Almak

Rüyada ayva ya da bir kimseden ayva satın aldığını görmek ne anlama gelir? Rüya sahibinin rüyasında herhangi bir yerden ayva satın aldığını görmesi, güzel ve hayırlı bir kız çocuğuna delalet eder. Alınan ayva güzel ve taze bir ayvaysa karşınıza çıkacak ve tanışacağınız güzel bir kadın anlamına da gelir. Rüya sahibi rüyasında sarı bir ayva satın aldığını görürse bu altın anlamına gelir. Rüyada ayva ya da satın alınan bir ayva görmek genel olarak iyi anlamlara sahip olsa da bazı rüya tabircileri tarafından ayva satın aldığını görmek bir konuda cimrilik yapmak anlamına da gelir.


Bahçeden ayva toplamak

Ayva ne anlama gelir? Rüyada ayva görmek mevsimine, mekana ve ayvanın durumuna göre farklı anlamlar içerir. Genel olarak hayırlı bir rüya olsa da kimi zaman hastalık anlamı da taşır. Rüyasında bahçeden ayva topladığını gören kimse yıl içerisinde oldukça fazla seyahate çıkacak anlamına gelir. Ticari alanda atılan iyi adımlar sonucu yüklü bir kazanç elde edilmektedir. Rüya sahibi çocuk bekliyorsa gelecek olan hayırlı evlada delalet eder. Ağaçtan ya da yerden fark etmeksizin, ayva toplamak hayırlı bir rüyadır.

Ayva ağacı ile karşılaşmak

Ayva ne anlama gelir? Rüyada ayva pek çok farklı anlam içerir. Rüya sahibi eğer ki rüyasında ayva ağacı görürse, bu faydası olmayan bir dostluğa işaret eder. Rüyasında herhangi bir yerde ayva ağacı ile karşılaşan rüya sahibi, iş hayatında atmış olduğu tohumların kısa bir süre sonra yeşereceği ve maddi anlamda refah dolu bir hayata gireceği anlamına gelir. Rüyada görülen ayva ağacının üzerindeki ayvaların çok sarı olması ise hastalığa işaret eder.

Rüyada ayva reçeli görmek

Ayva reçeli görmek ne anlama gelir? Emeklerin karşılığını çok kısa bir süre içerisinde alacaktır. Ayrıca ayva reçelini yediğini görürse bu onun elde edeceği güzel kazançlara işaret eder. Ayva atılan adımlardan doğan sonuçların beklentinin altında olacağı anlamına gelmektedir. Hayırlı bir rüya olsa da, rüyada mevsimin dışında görülen ayva, alınacak olan tatsız haberlerin de işareti olmaktadır.

Rüyada ayva satmak

Rüyada ayva mevsiminde ise hayırlı haberlere işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin kısa bir süre sonra mal, mülk sahibi olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi maddi sıkıntılarından kurtulmaktadır. Huzursuzluklardan da bu süre zarfında kurtulmaktadır ve refah dolu bir hayata adım atmaktadır. Ayva satmak çoğu zaman huzur ve bereket dolu bir hayata işaret eder. Ayrıca rüyada ayva sattığını gören rüya sahibi ikiz bebek anlamına a gelir.

Bozuk ayva almak

Ayva ne anlama gelir? Rüyada ayva görmek genelde bolluğa işaret eder. Bir ayva aldığını görüre bu yapılan usulsüz bir duruma işaret etmektedir. O kişinin iş ortamında yapacağı bir usulsüzlüğe bir hainliğe işaret eder. Kötü niyetli insanların farkına varacak ve onlardan kendini bir şekilde uzaklaştıracak anlamına gelir. Hayatındaki tüm olumsuzluklardan ders alıp kendisi için yeni bir yola atacağı adım anlamına gelir.

Ayvaları ezdiğini görmek

Rüya sahibinin rüyasında ayvaları ezdiğini görmesi; eğer ayvalar sarı renkteyse bir hastalığı yeneceği anlamına gelir. Bu rüya sahibinin karşısına çıkacak olan fırsatları görüp değerlendiremeyeceği anlamına gelir. Rüyada ayva görmek için Cafer-i Sadık (r.a) demiştir ki; mevsiminde görülen yeşil ayva evlada, mevsim dışı görülen sarı ayva ise hastalığa işaret eder.

Rüyada görülen ayva, mevsimine ve durumuna göre farklı anlamlar içerir. Hayırlı  haberlere, bolluk ve berekete işaret ederken bazı durumlarda ise hastalığa işaret eder. Peki rüyada elma yemek ne anlama gelir?

İlginizi Çekebilir;


Rüyada Birini Öldürmek | Rüyada Birisi Tarafından Öldürülmek

Rüyada Hamile Kadın Görmek | Rüyada Hamile Kadın Görmek Nedir

Rüyada Öldüğünü Görmek | Rüyada Ölüm Görmek

Rüyada Ev Görmek | Rüyada Yeni Ev Görmek

Rüyada Hamile Olmak | Rüyada Kişinin Hamile Olduğunu Görmesi Ne Anlama Gelir